helpPotřebujete poradit?
helpPotřebujete poradit? helpKontakt shopping_cartJít k pokladně shopping_cartK pokladně

Tretry Sidi Eagle 10 černé

5 900 Kč s DPH

Bota horského kola Sidi Eagle 10 je oproti svému předchůdci zcela obnovena. Nejenže bota dostala uhlazenější vzhled, ale největší výhodou je stále nová přezka. Nový zamykací systém Tecno 3, který se dá snadno a rychle seřídit. Uzavření je velmi přesné a lze jej upravit na jedno kliknutí. Vzhledem k tomu, že je umístěna jak na přední noze, tak na nártu, bota dobře padne, aby se zabránilo tření na vnitřní straně boty.

Podrážka MTB SR17, kterou je bota vybavena, působí příjemně, ale zároveň vám dodá potřebnou pevnost, protože je vyrobena z kombinace uhlíku a nylonu. Tím se spojuje to nejlepší z obou světů v jednom jediném jediném. Na špičky bot Sidi Eagle 10 na horská kola je možné připevnit hřeby, až budete mít za sebou opravdu náročný terén

expand_more Více informací

Zboží by mělo být dostupné, ale přesný termín dodání vám zjistíme telefonicky nebo emailem.
Sidi
B3099
Siditretry26

Další varianty

Popis

SOFT INSTEP CLOSURE SYSTEM

SYSTÉM UZAVŘENÍ SOFT INSTEP je široký, anatomicky zakřivený popruh kombinovaný s měkkým, termoformovaným EVA polštářkem, který rovnoměrně rozděluje tlak v oblasti nártu. SYSTÉM UZAVŘENÍ SOFT INSTEP je seřiditelný z obou stran, aby dokonale vystřelil EVA podložku přes vysoký nebo nízký nárt. Systém eliminuje potřebu High Instep Extender. SYSTÉM UZAVŘENÍ SOFT INSTEP je nahraditelný.

TECNO-3 SYSTÉM

SYSTÉM TECNO-3 se nastavuje po celé délce boty a přizpůsobuje svršek tvaru chodidla podle potřeby. Pověstně spolehlivé a vyměnitelné uzávěry SIDI jsou vylepšeny všemi novými proprietárními materiály SIDI Wire, které jsou zcela nezávazné pro intuitivní a bezproblémové úpravy. TECNO-3 PUSH lze nastavit během jízdy, a to díky inovativnímu tlačítku, které lze stisknout pro zvednutí spony a usnadnění seřízení.

INTEGROVANÝ HEEL CUP

HEEL CUP je integrován, s novou konstrukcí a lehkou hmotností, vyztužen, aby nedocházelo k deformacím po delším úsilí a tlaku.

Anatomicky tvarovaný stabilizuje chodidlo při šlapání. Reflexní vložky na patě zajišťují větší bezpečnost sportovce na silnici a pomáhají signalizovat přítomnost cyklisty v podmínkách špatné viditelnosti.

SUOLA MTB SR17

Lehčí a výkonnější nová podešev Sidi MTB je vyrobena z nylonu s PU (polyuretanovými) vložkami. Tvar podrážky byl navržen speciálně pro horské kolo, umožňuje dobrou přilnavost, usnadňuje rozptyl bahna a zajišťuje správnou stabilitu. Centrální vložka s logem Sidi funguje jako neklouzavá a je praktická a užitečná zejména pro méně zkušené uživatele. Oblast prstů u nohou, která podléhá většímu opotřebení, zejména při chůzi, může být nahrazena šrouby a stále nabízí možnost připevnění kramponů pro zlepšení trakce na zvláště blátivých pozemcích. SR17 představuje konečný výsledek, pokud jde o tuhost při šlapání a ohebnost při chůzi.

Barva produktu
Černá

Sidi

Pracujeme s vášní a odhodláním s cílem vytvořit produkt schopný být vždy konkurenceschopný, špičkový a v souladu s dobou.

60 let skvělých poznatků, které změnily svět cyklistiky a motocyklové obuvi.

60 let mimořádných vítězství, která napsala legendu těchto sportů.

60 let, od kterých začít znovu růst a dosahovat nových cílů

Detail značky a ostatní produkty