helpPotřebujete poradit?
helpPotřebujete poradit? helpKontakt shopping_cartJít k pokladně shopping_cartK pokladně

Tretry Sidi Drako 2 SRS černé

9 400 Kč s DPH

Sidi má obrovský rodokmen ve vysoce výkonné obuvi, kterou nosí možná nejlepší mužští jezdci XC všech dob, Nino Schurter a Julien Absalon, takže se dá říct, že Drakos vás nezpomalí. Vyrábějí se v Itálii, nejsou levné, ale kvalita je fantastická, s robustním prošíváním a prvotřídním mikrovláknovým svrškem.

expand_more Více informací

Zboží by mělo být dostupné, ale přesný termín dodání vám zjistíme telefonicky nebo emailem.
Sidi
B3095
Siditretry22

Další varianty

Popis

SOFT INSTEP CLOSURE SYSTEM

SYSTÉM UZAVŘENÍ SOFT INSTEP je široký, anatomicky zakřivený popruh kombinovaný s měkkým, termoformovaným EVA polštářkem, který rovnoměrně rozděluje tlak v oblasti nártu. SYSTÉM UZAVŘENÍ SOFT INSTEP je seřiditelný z obou stran, aby dokonale vystřelil EVA podložku přes vysoký nebo nízký nárt. Systém eliminuje potřebu High Instep Extender. SYSTÉM UZAVŘENÍ SOFT INSTEP je nahraditelný.

TECNO-3 PUSH SYSTEM

SYSTÉM TECNO-3 PUSH se nastavuje po celé délce boty a přizpůsobuje svršek tvaru chodidla podle potřeby. Pověstně spolehlivé a vyměnitelné uzávěry SIDI jsou vylepšeny všemi novými proprietárními materiály SIDI Wire, které jsou zcela nezávazné pro intuitivní a bezproblémové úpravy. TECNO-3 PUSH lze nastavit během jízdy, a to díky inovativnímu tlačítku, které lze stisknout pro zvednutí spony a usnadnění seřízení.

JEDNOTNÝ TECNO-3 PUSH

Centrální mechanismus vytváří dokonalou rovnováhu napětí mezi vnitřní a vnější stranou boty. Symetrický mechanismus zaručuje vynikající uzávěr přizpůsobující se každému nártu. Inovativní knoflík přidaný ke sponě monofilamentu, pokud je stisknut, sponu nadzvedne, aby usnadnil seřízení.

ADJUSTABLE ZAŘÍZENÍ PRO ZDRAVÍ

ZAŘÍZENÍ PRO NAHRAZENÍ ADJUSTABELNÍHO HLÍKU zpevňuje vršek podpatku a zlepšuje přilnavost tím, že pevně obepíná hřbet boty kolem paty jezdce. Zadržovací zařízení paty utahuje horní část patního šálku tak, aby pata při prudkých stoupáních nebo sprintech nevyklouzla. Každá strana paty může být upravena nezávisle, aby perfektně seděla. Pro vlastní nastavení otočte šroubem směrem k znaménku + pro utažení patního zádržného zařízení a směrem k znaménku – pro jeho otevření. Lehká hmotnost, snadno použitelná a nahraditelná.

SIDI HEEL CUP

Vyztužený šálek, který stabilizuje a podpírá patu. Anatomicky tvarovaný plast, snižuje podpatkový skluz a zajišťuje zvýšený přenos energie. Poskytuje dodatečnou ochranu nohou v případě havárie.

RUBBER TOE

Horní část špičky prstu je pogumovaná, aby při cyklistice odolávala nárazům kamenů nebo úlomků a odrážela je. Vyrábí se z protiskluzové gumy.

MTB SRS CARBON-GROUND

MTB SRS CARBON-GROUND SOLE zvyšuje standard pro výkon horských kol, klesá asi o 100 gramů na pár v porovnání s předchozí podrážkou Dragon Carbon SRS bez obětování výkonu nebo trvanlivosti. MTB SRS CARBON-GROUND Jazyk se skládá z vyměnitelných špalíků běhounu ve špičce a patě připevněných ke středně modulové karbonové podešvi a z inovativní vyměnitelné MTB desky, která má zabránit poškození podešve při kontaktu s pedálem

MTB SRS CARBON-GROUND

Většina tyčí Dual-Retention typu MTB Pedály (jako Crankbrothers a LOOK) doporučuje použít výztužnou desku mezi kufrem a botou, aby se zabránilo prasknutí nebo poškrábání podešve. V případě poškození pedálového systému lze MTB desku vyměnit, takže přidání hmotnosti výztužné desky pro následný trh je volitelné. Běhouny SRS a MTB desky jsou snadno odstranitelné a vyměnitelné. MTB SRS CARBON-GROUND Sole je kompatibilní se špičkou.

Barva produktu
Černá

Sidi

Pracujeme s vášní a odhodláním s cílem vytvořit produkt schopný být vždy konkurenceschopný, špičkový a v souladu s dobou.

60 let skvělých poznatků, které změnily svět cyklistiky a motocyklové obuvi.

60 let mimořádných vítězství, která napsala legendu těchto sportů.

60 let, od kterých začít znovu růst a dosahovat nových cílů

Detail značky a ostatní produkty