helpPotřebujete poradit?
helpPotřebujete poradit? helpKontakt shopping_cartJít k pokladně shopping_cartK pokladně
WTB ráfek ST i29 29 TCS 32 děr černá"

Ráfek WTB ST i29 29 TCS 32 děr černá

1 199 Kč s DPH

ST ráfky tvoří dostupnou variantu k ráfkům KOM. Vnitřně dvoustěnný ráfek s technologií TCS umožňuje pohodlnou instalaci bezdušového systému.

expand_more Více informací

Zboží je skladem u dodavatele. Dodáme za 2-3 pracovní dny.
WTB
A2089
W020-0522
714401205222

Popis

ST ráfky tvoří dostupnou variantu k ráfkům KOM. Vnitřně dvoustěnný ráfek s technologií TCS umožňuje pohodlnou instalaci bezdušového systému. Užijte si všechny výhody spolehlivého bezdušového ráfku za přijatelnou cenu. Použití: Cross-Country / Trail Velikost: 29” Vnitřní šíře: 29 mm ERD: 603 Hmotnost: 597 g Rozměry: 622x29C Počet děr pro dráty: 32
Barva
Černá

WTB

Wilderness Trail Bikes (WTB) je v současnosti jedním z nějvětších výrobců plášťů, ráfků a sedel na světě. Nabídka WTB plášťů se specializuje zejména na terénní cyklistiku. Tudíž najdete v nabídce mnoho plášťů určených na trekking, cross-country, trail, enduro či sjezd. V posledních letech roste popularita tzv. gravel biků a WTB nabízí největší množství plášťů rozličných vzorků a šíří právě pro tuto kategorii cyklistů ze všech současných značek. WTB vzniklo na nápadech a vizích o produktech, které do té doby nikdo neznal, a takto pokračují dodnes, stále stanovují směr, kam se dnešní horská cyklistika ubírá.

Detail značky a ostatní produkty