helpPotřebujete poradit?
helpPotřebujete poradit? helpKontakt shopping_cartJít k pokladně shopping_cartK pokladně

Helma POC TECTAL RACE SPIN černá

5 790 Kč s DPH

Doporučená cena: 6 190 Kč

Ušetříte 400 Kč (6 %)


Tectal Race SPIN je pokročilá trailová, enduro a celohorská cyklistická helma s aramidovou průrazností, lehkým systémem pro úpravu rozměrů a SPIN.

expand_more Více informací

1 kus skladem, ihned k odeslání nebo vyzvednutí
POC
A4439

Popis

S prvky z několika POC oceněných přileb a unibody shell konstrukcí poprvé představenou v naší průlomové Octal road helmě poskytuje Tectal Race SPIN ochranu a ventilaci v dosud neviděném měřítku pro jezdce na horských kolech.

Zařazením SPIN (Shearing Pad INside), našeho patentovaného technologického systému silikonových podložek, helma dále navazuje na náš celohelmový přístup k designu a konstrukci s cílem zajistit vyšší úroveň pohodlí, kondice a výkonu.

Mezi další bezpečnostní prvky patří systém mostů aramid pro lepší konstrukční integritu a zesílená EPS vložka. Konstrukce unibody skořepiny podporuje celistvost přilby a zároveň zajišťuje, že váha zůstane nízká. A s větráním optimalizovaným a vyhodnoceným testováním v aerodynamických tunelech poskytuje Tectal Race SPIN lehkou, spolehlivou ochranu, která vás udrží chladnou hlavou, když budete posouvat své hranice na stezce.

Velikosti přileb jsou dány obvodem vaší hlavy. Chcete-li určit správnou velikost, omotejte si kolem hlavy měřící pásku. Jakmile určíte míru, můžete použít graf zde jako vodítko.

RECCO®_

Buďte k nalezení pomocí RECCO® reflektoru. RECCO® je využíván a důvěryhodný záchrannými službami po celém světě k rychlému nalezení zraněných lidí v rozlehlých krajinách.

ARAMID BRIDGE_

Aramidový most zlepšuje konstrukční pevnost přilby a poskytuje lepší ochranu proti průniku.

Hmotnost

XS-S: 337g

M-L: 368g

XL-XXL: 390g

  • Technologie SPIN - Patentované čekající podložky SPIN (Shearing Pad Inside)
  • Položka č. 10511
  • Stavebnictví - Plně zabalený celotělový obal pro zvýšení pevnosti
  • Aramidský most - Integrováno s vložkou pro zvýšení celistvosti konstrukce
  • Řemínky - Přesné popruhy vytvarované do vložky pro větší pohodlí
  • Polykarbonátová skořápka - Vysoce výkonný plášť PC pokrývající větší část vložky pro zvýšení bezpečnosti a ochrany

Barva produktu
Černá

POC

Společnost POC, přední výrobce přileb, brýlí, neprůstřelných vest, oděvů a doplňků pro zimní sporty a cyklistiku, byla založena v roce 2005 ve Švédsku. POC má s posláním „chránit životy a omezit následky nehod pro sportovce a kohokoli, kdo se jimi inspiruje“ naprosto jasnou vizi, jak zajistit optimalizovanou osobní ochranu a bezpečnost prostřednictvím vývoje výrobků nezpochybnitelné kvality a významu. Na podporu jeho vývoje a kvality zřídil POC dvě vědecká fóra, POC Lab a WATTS Lab, které sdružují jedny z nejlepších mozků ve výzkumu, medicíně a bezpečnosti, aby poskytovaly poradenství ohledně nového výzkumu a trendů.

Detail značky a ostatní produkty

Webové stránky značky
https://pocsports.com/