helpPotřebujete poradit?
helpPotřebujete poradit? helpKontakt shopping_cartJít k pokladně shopping_cartK pokladně
Mazivo Blue Morgan Vosk drywax 125ml

Mazivo Blue Morgan Vosk drywax 125ml

259 Kč s DPH

Mazivo MORGAN BLUE na řezěz na bázi vosku. Ideální pro MTB, pro teploty nad bodem mrazu. Naneste 2-3x min. hodinu před jízdou. Vyroben v Belgii.

expand_more Více informací

Zboží není skladem, kontaktujte nás na telefonu +420 602 473 566.
Morgan Blue
A3047
889009151

Alternativní produkty

Popis

Popis: Profesionální mazivo pro bajky na bázi vosku obohacené o modifikátor tření, který tvoří tenký, pružný mazací povlak. Po nanesení kapalina pronikne do vnitřní strany řetězu. Vosk zanechává mazací povlak, který odpuzuje nečistoty. Voskové výrobky obsahují méně mazacích vlastností než oleje (jako je Extra Dry Lube), proto je nutné je pravidelně znovu nanášet.

aplikace: Použijte suchý vosk na řetěz a nechte jej dostatečně dlouho zaschnout. Suchý vosk chrání řetěz před nečistotami. Pro dobrou údržbu léčbu dostatečně opakujte. Pro použití na horských kolech. Nepoužívejte suchý vosk při teplotách pod bodem mrazu.

Morgan Blue

V roce 1994 Nick Vandecauter , bývalý mechanik týmu Lotto, poptával u různých firem oleje na kola. Společnost Morgan oils mu na jeho požadavky odpověděla výrobou hned několika typů olejů. Po rozsáhlém testování daných vzorků, které se neustále dolaďovaly, začala firma Morgan Oils sponzorovat belgický tým Lotto a francouzský tým Casino. Tehdy to bylo bez aktuální distribuce cyklistických produktů do cyklistického průmyslu. V následující etapě přišla společnost Morgan Oils s novým produktem – přípravkem na čištění řetězů s přídavkem speciálních přísad. Při použití těchto přísad se čistič obarvil do modra. Mnoho lidí pak začalo firmu nazývat jako „Morgan Blue“, což vedlo k novému názvu společnosti, jak ji známe v současné době. Distribuce do Belgie byla spuštěna olejem, čisticími prostředky a mazivy. Po několika letech se rozsah a počet produktů rozrostl. V roce 2005 se přidaly i masážní produkty, za účelem nabídky celého sortimentu výrobků v cyklistickém průmyslu. Morgan Blue vyrábí výjimečné a kvalitní produkty pro obě sféry – jak pro kola, tak pro cyklisty. Všechny tyto produkty jsou vyráběny tak, aby vyhovovali daným standardům a nabízely nejvyšší stupeň výkonu pro cyklisty. Od roku 2014 Morgan Blue prezentuje 53 produktů na údržbu kol a 15 masážních produktů pro cyklisty. Společnost Morgan Blue produkuje lubrikanty, mastě, čisticí produkty a produkty na údržbu kol. Jsou určena pro všechna použití a roční období. Společnost Morgan Blue vyrábí pro cyklisty široký rámec sezónních zahřívacích olejů, krémů nebo umývacích emulzí. Tyto výrobky jsou založeny na přírodní bázi a byly vyzkoušené a testované na světových turné. Společnost je reprezentovaná po celém světě od Číny po Austrálii, od Norska po jižní Afriku, od Ameriky až po Japonsko… Rok od roku firma Morgan Blue sponzoruje víc a víc profesionálních cyklistických týmů. Dnes je to víc než 60% řetězů a 20% noh ve světovém turné v pelotonu, kde jezdí cyklisti se společností na výrobu olejů Morgan blue. Více než 20 profesionálních cyklistických týmů se rozhodli používat produkty Morgan Blue. Tato spolupráce není jen pohyb produktů do týmů. Roli v tom hrají i interaktivní „děkuji“ blízké spolupráce s mechaniky, lékaři i se samotnými jezdci. Tato zpětná vazba z profesionálního cyklistického prostředí je využita na vylepšení produktů kontinuálně a je taktéž znakem pro společnost Morgan Blue na produkování závodních lubrikantů. Vzhledem k růstu zájmu o produkty je potřebný i růst firmy. V roce 2014 se srdce společnosti Morgan Blue přestěhovalo z Kruishoutem do Jabbeke, kde se kapacity zdvojnásobily a nyní jsme schopní dál růst s Vámi a pro Vás.

Detail značky a ostatní produkty

Webové stránky značky
http://www.morganblue.net/cs/