helpPotřebujete poradit?
helpPotřebujete poradit? helpKontakt shopping_cartJít k pokladně shopping_cartK pokladně
  • Doprava zdarma
RACE FACE kliky NEXT SL G5 170 černá 2020

Kliky RACE FACE NEXT SL G5 170 2020 černá

11 460 Kč s DPH

Samostatné ultralehké kliky bez převodníků  od kanadského výrobce Race Face. Hrdě navrženo, testováno a vyrobeno v Kanadě s využitím amerického karbonu.

expand_more Více informací

Zboží je skladem u dodavatele. Dodáme za 2-3 pracovní dny.
Race Face
A1472
CK20NXSL136ARM170BLK
821973349664

Popis

Samostatné ultralehké kliky bez převodníků  od kanadského výrobce Race Face. Hrdě navrženo, testováno a vyrobeno v Kanadě s využitím amerického karbonu. Jedná se o neuvěřitelně univerzální kliky, které umožňují snad všechny kombinace převodníků včetně 12 rychlostního Shimana. Díky letitým zkušenostem s karbonem je verze G5 lehčí a tužší než kdykoliv dřív.   Colour: BLACK Built For: XC/TRAIL Spindle Size: 136 Chainline: Q Factors and Chainlines PDF Weight: 428 g (32T ring, no BB) BB Options (Sold Separately): BB Options PDF Size: 170
Barva
Černá

Race Face

Kanadská legenda Race Face vyrábí komponenty nejvyšší kvality, abyste se mohli koncentrovat pouze na výkon. Race Face tvrdě pracuje na tom, aby tyto komponenty splňovaly Vaše představy a požadavky. Vývoj směřuje k produktům stále dokonalejším, pevnějším a lehčím. To vše jen proto, abyste mohli více přitlačit, více skákat a jezdit rychleji. Takové jsou Race Face produkty a taková je jejich filozofie.

Detail značky a ostatní produkty