helpPotřebujete poradit? helpKontakt shopping_cartJít k pokladně shopping_cartK pokladně

Klasický styl Triple Triangle a výpomoc od pohonné jednotky Shimano STePS vám dodají tu špetku výkonu navíc, abyste dojeli dále a rychleji na vašich oblíbených trailech.

Na dotaz
GT Bicycles
A3366
038675183902

Nové e-biky od GT jsou postaveny na myšlence, že kola byla stvořena za účelem dostat se dále a objevovat nová místa. Připojte se k e-bikové revoluci a zjistěte kolik trailů dokážete pokořit, kolik nových míst dokážete objevit a kolik toho stihnete vidět v sedle kola za jeden den.

Rám ePantera Alloy 29” Frame, Shimano STEPS Specific, Internal Battery, Tapered Head Tube, Boost 12x148 Thru Axle
Vidlice SR Suntour XCM32-DS, 120mm, 110x15, Coil with preload adjust, 51mm offset
Ráfky WTB STX i29 TCS, 32h, tubeless ready
Pláště Schwalbe Nobby Nic Peformance, 29 x 2.35", Addix Compound, tubeless ready

GT Bicycles

A tvoříme historii. Od prvního BMX rámu vyrobeného v roce 1972 zakladatelem značky Gary Turnerem po moderní karbonové rámy. Historii závodění, vyhrávání a hlavně dobré zábavy a pohody.

Společnost GT Bicycles byla zrozena s jednoduchým posláním: Aby pomáhala jezdcům překonávat své limity díky tvoření maximálně odolných a inovativných rámů. Tato vize oslovila celou BMX komunitu a GT v krátkém čase dominovalo BMX závodním okruhům.