helpPotřebujete poradit?
helpPotřebujete poradit? helpKontakt shopping_cartJít k pokladně shopping_cartK pokladně
  • Novinka
  • Doprava zdarma
DĚTSKÁ SEDAČKA NA RÁM SHOTGUN
DĚTSKÁ SEDAČKA NA RÁM SHOTGUN
DĚTSKÁ SEDAČKA NA RÁM SHOTGUN
DĚTSKÁ SEDAČKA NA RÁM SHOTGUN
DĚTSKÁ SEDAČKA NA RÁM SHOTGUN
DĚTSKÁ SEDAČKA NA RÁM SHOTGUN
DĚTSKÁ SEDAČKA NA RÁM SHOTGUN
DĚTSKÁ SEDAČKA NA RÁM SHOTGUN
DĚTSKÁ SEDAČKA NA RÁM SHOTGUN
DĚTSKÁ SEDAČKA NA RÁM SHOTGUN

DĚTSKÁ SEDAČKA NA RÁM SHOTGUN

5 269 Kč s DPH

Shotgun kombo sedačka a řídítka na rám kola je skvělým parťákem pro dítě, které miluje ježdění po horách. Navíc v balení naleznete také praktický blatník a knihu "shred till bed".

expand_more Více informací

1 kus skladem, ihned k odeslání nebo vyzvednutí
B3608
X002NODELJ
9413000063196

Popis

ShotGun Dětská sedačka a řídítka na rám - adrenalin, zábava, zážitky

Máte rádi trialové ježdění po lese, horách a rozbitých pěšinách? S dětskou sedačkou ShotGun si užijete adrenalinové dobrodružství se svým malým bajkerem. Jelikož dítě není na sedačce připoutáno, musí aktivně spolupracovat - jezdit, naklánět se, filtrovat nerovnosti, což mu dá užitečné návyky do svého dalšího cyklistického života. Ze cyklosedačky na kolo od ShotGun vypěstujete u Vašich ratolestí lásku k outdoor aktivitám a vášeň pro jízdu na kole. Děti ani nebudou chtít ze sedačky sesednout.

 

MTB sedačka ShotGun je vhodná pro děti od 2 do 5 let, do 22kg. Sedačka je variabilní na několik kol, horksá i na elektrická kola, hodí se na kola s vrchními trubkami o šířce 30 - 68 mm a spodními se šířkou 30 - 100 mm. Komponenty sedačky jsou na hranách pogumované, takže nepoškodí rám z bočních stran. Nemusíte se bát o svůj karbonový ani hliníkový rám, je plně chráněný. 

Montáž sedačky je velmi jednoduchá, v balení je pro ni vše potřebné - nářadí, podložky, návody, nálepky a také sáčky na uskladnění sedačky i nářadí. Sedačka se dá velmi dobře přizpůsobit jakémukoli rámu, sedlo i ramena jsou samostatně polohovatelné, čili se dá polohovat výška i sklon sedačky.

Pokud si objednáváte jen sedačku, můžete si k ní jako příslušenství dokoupit i dětské řídítka. Jednoduše se montují, pouze se odepnou a zašroubují. Jsou vhodné na řidítka s průměrem 35mm. Pokud náhodou máte menší, nemusíte zoufat, v balení jsou i podložky pro výplň.

 

KidsRideShotGun je takové malé dítě Dana Necklena, majitele této firmy. No respektive čtvrté. První tři děti jsou milý chlapci s blonďatými vlasy, kteří ho inspirovali k tomu, aby spojil svou vášeň k MTBikingu a přiučil k ní i své děti. A tak vznikl celý koncept této značky.

 

Sedačka Kids Ride Shotgun získala prestižní ocenění Design & Innovation Award 2021.

Specifikace dětské MTB sedačky na kolo:

•       pro děti ve věku 2 - 5 let (do 22 kg)

•       gumový chránič rámu kola (pro slitinový i uhlíkový rám)

•       nastavitelná šířka pro všechny velikosti a tvary rámů

•       s vrchními trubkami o šířce 30 - 68 mm a spodními se šířkou 30 - 100 mm

•       nastavitelný úhel pro rovné i šikmé trubky

•       rychloupínací držák pro rychlou montáž a demontáž

•       řídítka jsou vhodné na řidítka s 35mm průměrem (možnost vypodložení)

Kids Ride Shot Gun

Naše cesta začala na Novém Zélandu v létě 2017, kdy horská cyklistika rozdělovala rodinu pro spoluzakladatele Kids Ride Shotgun Dana Necklena.

„Našim dětem bylo 3, 7 a 9 let a museli jsme se doslova rozdělit, abychom mohli jezdit. Mířili jsme na stezky v nedaleké Rotorue a já jsem jezdil delší trasy s našimi staršími chlapci, zatímco moje žena zůstala poblíž parkoviště s naším nejmladším synem na balančním kole. Všichni jsme milovali jízdu na horském kole, ale nenáviděli jsme, že se kvůli tomu musíme rozdělit – museli jsme najít lepší způsob.“

Dan věděl, že zadní sedadlo na jeho celoodpruženém kole nebude fungovat, a tak se začal poohlížet po předních dětských sedačkách – a našel dvě možnosti vhodné pro jízdu na horském kole. Ale naneštěstí první se nevešlo na jeho kolo a druhé bylo trvalé připevnění, které také riskovalo poškrábání jeho hrdosti a radosti.

A tehdy se do toho vložil spoluzakladatel, produktový designér a MTB táta Tom Hayward. Zadání bylo jednoduché. Navrhnout dětskou cyklosedačku pro rodiče, kteří mají špičková celoodpružená kola a chtějí s sebou vzít své děti na horská kola.

„Po několika prototypech a spoustě zpětné vazby od rodin MTB a prodejců kol jsme měli design, který fungoval opravdu dobře – a co je nejdůležitější, rodiče a děti ho milovali.“

Rychle vpřed o několik měsíců a první verze brokovnice byla na světě a kampaň předobjednávky pomohla uvést značku na Nový Zéland. V březnu 2018 bylo vydáno naše příslušenství na řídítka brokovnice, než byly v únoru 2019 zvýšeny investice, a naše zaměření se přesunulo do Severní Ameriky a Evropy a byla zajištěna distribuce v USA a Velké Británii.

V roce 2020 podnítil covid-19 celosvětový boom cyklistiky a byly uvedeny na trh naše tažné lano a dětské knihy „shred til bed“. To bylo podpořeno silným růstem v Evropě, přičemž distribuce byla zajištěna na řadě klíčových trhů. Také jsme získali ocenění za design a inovace a rozšířili jsme náš tým ze 4 na 14 zaměstnanců, včetně řady členů off-shore týmu.

V roce 2021 jsme se přesunuli přes město do naší nové „čtvrti“ a vydali jsme brokovnici Pro, naši dětskou sedačku kompatibilní s e-koly s nulovým kontaktem s rámem.

Od našich počátků jako podnikání s jediným produktem jsme nyní nadšeni být vedoucí značkou v nově vznikající kategorii horských kol s dětmi a jsme nadšeni z výchovy další generace horských cyklistů.

Další informace o společnosti a našich milnících najdete na našem blogu.

Detail značky a ostatní produkty

Webové stránky značky
https://kidsrideshotgun.com/pages/about-us