helpPotřebujete poradit?
helpPotřebujete poradit? helpKontakt shopping_cartJít k pokladně shopping_cartK pokladně
  • Doprava zdarma
4iii trenažér Fliiiight Smart Trainer

4iii trenažér Fliiiight Smart Trainer

17 290 Kč s DPH

Nový trenažer Fliiiight posune laťku Vašich tréninkových jednotek na novou úroveň. Velmi tichý chod a jednoduché nastavení Vám nezkazí ani koncentraci na trénink ani zábavu při závodech ve virtuálním prostředí Vaší oblíbené aplikace. Trenažer sám je absolutně tichý, neboť nemá fyzický kontakt s Vaším zadním kolem. Jediný produkovaný hluk je z Vašich převodů. Odpor je regulován díky magnetické indukci (je nutné mít zadní kolo s ALU ráfkem nebo alespoň brzdnou plochou). Díky integrované baterii můžete používat trenažer bez omezení kdykoli a kdekoli. Kompaktní design a nízká váha pak usnadňuje jeho přenos i skladování. expand_more Více informací

Zboží není skladem, kontaktujte nás na telefonu +420 602 473 566.
4iii
A1175
PMLFLIIIIGHT

Alternativní produkty

Popis

Vlastnosti: absence styku s kolem znamená, že nikdy nemusíte kupovat speciální tréninkový plášť prakticky nulový hluk bez vibrací setrvačníku - pouze chod Vašeho kola po složení je plochý a lze jej tudíž velmi dobře skladovat na danou třídu trenažerů je velmi lehký, což usnadňuje jeho přenositelnost nemá žádný setrvačník, což pomáhá snížit hmotnost, odstranit vibrace a zmenšit celý produkt je velmi přesný - odchylka maximálně 1% nepotřebuje kalibrovat před každým použitím nabíjecí akumulátor Vám dovoluje minimálně 2h tréninku bez napájení podpora externích virtuálních aplikací - Windows PC (ANT+), Mac OS (ANT+ nebo Bluetooth), iOS (Bluetooth), Android (ANT+ nebo Bluetooth) Pro trenažer je k dispozici aplikace pro Android nebo iOS: umožňuje sledovat aktuální tréninková data včetně historických záznamů je přes ni možné bezdrátově aktualizovat firmware trenažeru trenažer můžete pojmenovat, abyste jej snáze našli v davu jiných ukazuje Vám stav nabíjecí baterie umožňuje základní nastavení a kalibraci trenažeru obsahuje diagnostické nástroje Specifikace: Pracovní a nabíjecí teplota: 5°C až 45°C Skladovací teplota: -20°C až 45°C Typ baterie: nabíjecí Li-Ion, 3000 mAh Provoz čistě na baterii: cca 2h Nabíjecí kabel: USB-C, kabel 5V 2A Voděodolnost: IPX2 Výkonnostní rozsah: 0 až 2200W Kadenční rozsah: 40 až 160 otáček za minutu Maximální stoupání: 7-8 % Rozměry - rozloženo: 55 cm x 74 cm x 45 cm Rozměry - složeno: 56 cm x 47 cm x 11 cm Celková váha: 7,9 kg Komunikační protokoly: ANT+ FE-C, Bluetooth FTMS Kompatibilita kol: hliníkové ráfky se svařovaným nebo nýtovaným spojem Kompatibilní velikosti kol: 650C-700C nebo 26" až 29"

4iii

Kanadský výrobce precizních měřičů výkonu 4iiii Innovations nabízí svou patentovanou 3D technologii ve dvou provedeních - Precision 3D a Podiiiium. Jedná se o jeden z nejlehčích a nejpřesnějších měřičů výkonu vůbec. Nyní si můžete vybrat z nabídky duálních wattmetrů pro obě kliky, nebo ze široké nabídky wattmetrů pro levé kliky, a to jak pro silniční tak i horská kola. Kromě již hotových klik Ride Ready máte možnost využít in instalací na své vlastní kliky.

V uplynulých letech si naši nejlepší silničáři Zdeněk Štybar a Petr Vakoč z týmu Quick Step a mistr světa z let 2015, 2016 a 2017 Peter Sagan zvolili právě wattmetry 4iiii Precision Pro na svá kola. Oba týmy našich profesionálů QuickStep Floors i BORA-Hansgrohe používali měřiče výkonu 4iiii Precision 3D v obou verzích - tedy na levou kliku nebo duální v sezónách 2017 a 2018.

V současné chvíli jezdí wattmetry Precision PRO WorldTour stáj Israel StartUp Nations. Na domácí scéně podporujeme duálními wattmetry R8000 a R9100 silniční stál Topforex-Lapierre Cycling Team.

Na všechny wattmetry zakoupené od 1.3.2020 se již vztahuje standardní 3-letá záruční lhůta!

Detail značky a ostatní produkty

Webové stránky značky
https://www.4iiii.cz