helpPotřebujete poradit?
helpPotřebujete poradit? helpKontakt shopping_cartJít k pokladně shopping_cartK pokladně
TOPEAK nosič MTX BEAMRACK EX univerzální
TOPEAK nosič MTX BEAMRACK EX univerzální
TOPEAK nosič MTX BEAMRACK EX univerzální
TOPEAK nosič MTX BEAMRACK EX univerzální

Nosič TOPEAK MTX BEAMRACK EX univerzální

1 049 Kč s DPH

Lehká verze nosiče na kolo pro rámy všech velikosti s implementovanou přihrádkou na nářadí. Nosič je vhodný pro každodenní použití, kdy potěší příjemná hmotnost a funkční detaily, které zpříjemní cestování.

expand_more Více informací

Zboží je skladem u dodavatele. Dodáme za 2-3 pracovní dny.
Topeak
A1883
TA2103
4710069682500

Popis

Lehká verze nosiče na kolo pro rámy všech velikosti s implementovanou přihrádkou na nářadí. Nosič je vhodný pro každodenní použití, kdy potěší příjemná hmotnost a funkční detaily, které zpříjemní cestování. Nosič se instaluje na sedlovku pomoci rychloupínáku a je kompatibilní se všemi brašnami se systémem upevnění MTX. Nosnost nosiče je 7 kg. Upnutí: QR ?25.4~?31.8mm Materiál: Hliník, plast Kompatibilní brašny: MTX QuickTrack™ System Maximální nosnost: 7 kg Rozměry: 51 x 12.5 x 9 cm Hmotnost: 688 g Kód: TA2103

Topeak

Topeak je výrobce hi-endových doplňků pro cyklistiku. Za svou dlouhou životní dráhu obdržela tato společnost množství ocenění a vyšplhala se až na špičku mezi výrobci cyklo doplňků. V portfoliu Topeak naleznete množství vlastních technologií, které převratným způsobem změnili trend v mnoha směrech. Vyzkoušejte nářadí, hustilky, brašny, nosiče, sedačky a další doplňky usnadňující život cyklisty v té nejvyšší kvalitě.

Detail značky a ostatní produkty