helpPotřebujete poradit?
helpPotřebujete poradit? helpKontakt shopping_cartJít k pokladně shopping_cartK pokladně

Hledat na blogu

Zpět na úvodní stránku blogu

HIRZL

Klokani nejsou produktem farmářů. Loví se ve volné přírodě z velké, samospásné populace. V důsledku toho pro ně není vyhrazeno žádné přirozené prostředí. „Sklizeň“ je přísně kontrolována programem australské vlády, který nezajišťuje žádný škodlivý dopad na klokany nebo jejich ekosystémy. Z 53 druhů klokanů se smějí lovit pouze čtyři nejběžnější druhy. Studie neprokázaly žádný nepříznivý účinek na populaci těchto čtyř druhů za posledních 40 let. Klokaní kůže je obnovitelný přírodní zdroj, který je dlouhodobě udržitelný.

Velká část celkové populace klokanů se využívá pro potravinářský průmysl, kůže je tak recyklovaný vedlejší produkt, který by jinak skončil jako odpad. Při současné populaci hodně přes 30 milionů klokanů žije v Austrálii více klokanů než lidí. Klokani nejsou ohroženi. Během procesu opalování kůže klokanů věnují pozornost vysokým ekologickým standardům. Pro dodávky energie využívají velký solární energetický systém, který zajišťuje významné snížení spotřeby zemního plynu a uvolňování CO2 do atmosféry. Důraz je kladen zejména na recyklaci a opětovné využití, minimalizaci odpadů a odpovědnou politiku využívání vody. Průběžným zlepšováním úpravy vody lze recyklovat nejméně 40 % vody používané při výrobě kůže z klokanů.

HIRZL je značka ze Švýcarska, která se věnuje navrhování a výrobě rukavic nejvyšší kvality pro nejrůznější sportovní aktivity. Za zmínku určitě stojí, že rukavice této značky můžeme vidět kromě cyklistiky také v dalších sportech, a to například ve skialpu, golfu nebo parkouru. Na rozdíl od mnoha jiných výrobců sportovních potřeb, kteří nabízejí širokou škálu vybavení,obuvi a módního zboží se Hirzl úzce specializuje pouze na rukavice. A právě to je předpoklad toho, že to, co dělají, dělají dobře.

Filozofie značky je založena na pevném přesvědčení, že rukavice jsou nezbytnou součástí vybavení pro mnoho druhů sportů. Když se rukavice používají při sportu, stanou se jediným opravdovým pojítkem mezi rukama sportovce a jeho vybavením.

Hirzl se zaměřuje na vývoj nejpokročilejší technologie na výrobu rukavic, díky které bude lidská ruka fungovat ještě efektivněji. Rukavice nejenže zvyšují, chrání a poskytují vynikající výkon, ale jsou navrženy s ohledem na specifika daných sportů. Ať už se jedná o golfové, cyklistické, jezdecké nebo jiné sportovní a fitness aktivity je každá rukavice přizpůsobena specifickým požadavkům sportu a sportovce.

Související články

Mohly by vás zajímat ještě tyto články ze stejné kategorie.